Stało się… dobiega końca ostatni miesiąc roku szkolnego. Już w czerwcu w naszej świetlicy panowała wakacyjna atmosfera. Wielkimi krokami zbliża się zakończenie roku szkolnego oraz upragnione wakacje. Ostatni miesiąc przyniósł świetliczakom wiele radości, którą czerpaliśmy z możliwości częstego i dłuższego niż w poprzednich miesiącach pobytu na boisku szkolnym i na placu zabaw. Wolny czas w świetlicy uczniowie spędzali między innymi grając w gry planszowe, układając kreatywne koraliki oraz budując z klocków przestrzennych konstrukcje. W związku ze zbliżającymi się wakacjami część czerwcowych propozycji dotyczyła bezpieczeństwa w czasie wakacji. Uczniom zostały przypomniane właściwe zasady zachowania podczas letniego wypoczynku oraz numery alarmowe.

Życzymy wszystkim dzieciom wspaniałego wypoczynku, oraz słonecznych i bezpiecznych wakacji!