Uczestnicy Euroweek nie mogą narzekać na nudę i brak zajęcia. Już od rana na sali głównej odbyła się sportowa rozgrzewka. Po śniadaniu poznali nowego wolontariusza- Jesusa z Peru, który swoją pozytywną energią zachęcił do kolejnej tanecznej aktywności. Po smakowitym obiedzie uczniowie wyruszyli na spacer do Długopola Zdroju. Tam spróbowali wody zdrojowej w Pijalni Wód oraz przespacerowali się po Parku Zdrojowym w stronę unikatowego dworca kolejowego. Po powrocie rozpoczęły się kolejne zajęcia z wolontariuszami- Casanova, a po nich kolacja. Po krótkiej przerwie uczestnicy mieli okazję zadawać pytania prowadzącym oraz świetnie się przy tym bawić. Komunikacja w języku angielskim to dobra zabawa i odkrywanie umiejętności, o posiadaniu których niektórzy wcale nie wiedzieli. Na dobre zakończenie dnia wszyscy udali się do pizzerii, aby miło i smakowicie spędzić „ostatkowy” wieczór, bo od jutra Wielki Post. Po powrocie do Ośrodka uczniowie postanowili w końcu odpocząć. Ciekawe, co czeka na nich jutro…