Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie ogólnopolskim „Meine Lieblingssportart auf Deutsch”, który odbywa się w ramach udziału naszej szkoły w projekcie „Deutsch Plus” dla szkół szczególnie zaangażowanych w nauczanie języka niemieckiego.

Jest takie powiedzenie: „w zdrowym ciele, zdrowy duch”!

Dlatego chcemy zaprosić Was do pokazania nam, że „niemiecki plus sport” to idealne połączenie! Do 10 listopada możecie pokazać wszystkim swój ulubiony sport lub opowiedzieć historię swojego sportu, nagrywając krótki filmik (maksymalnie jedna minuta) i przekonując innych za pomocą #deutschplussport, że sport jest zabawny, a niemiecki jest fit!

Zwycięzcy mogą spodziewać się fantastycznego sportowego weekendu w Warszawie w dniach 8-10.12.2023! Będziecie nocować w centrum miasta, zwiedzać miasto i spotkać się z niemieckim profesjonalistą siatkówki Linusem Weberem z Team Projekt Warszawa na ekskluzywnym Meet&Greet podczas lekcji sportu, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyliście! 

Serdecznie zachęcamy do udziału. Szczegóły u nauczyciela języka niemieckiego, Pani Elizy Marcinkowskiej.