Z okazji Dnia Świętego Patryka w naszej szkole odbył się konkurs pt.: ,,POT OF GOLD”, czyli ,,GARNUSZEK ZŁOTA”. Garnek pełen złota związany jest przede wszystkim z irlandzkim skrzatem Leprechaunem, który ukrył go na końcu tęczy. Uczestnicy konkursu mieli przeróżne pomysły, a ich prace były bardzo oryginalne i prezentowały bardzo wysoki poziom artystyczny. Konkurs został rozstrzygnięty w dwóch kategoriach.

Klasy I – III

1 miejsce – Jan Borucki- klasa I

2 miejsce – Nela Putz- klasa II

3 miejsce – Marta Wełnic- klasa II

Klasy IV – VIII

1 miejsce – Mariusz Budkiewicz- klasa V

2 miejsce – Sebastian Białka- klasa IV

3 miejsce – Zofia Imbiorowicz- klasa IV

Wyróżnienia:

Stanisław Nawrocki- klasa II

Oskar Wełnic- klasa IV

Agata Gostomska- klasa IV

Natalia Szyperska- klasa V

Wszystkim gratulujemy, dziękujemy za zaangażowanie i chęć poszerzania wiedzy o krajach anglojęzycznych. Szczególne podziękowania dla Rady Rodziców za ufundowanie nagród!

Nauczyciele języka angielskiego