Uczniowie klasy IV wraz na rodzicami i wychowawcą piątkowe popołudnie postanowili spędzić w Przybrodzinie. Pogoda dopisała, więc wszyscy świetnie bawili się przy ognisku, na którym smażyły się pyszne kiełbaski. A w ognisku znaleźć można było również ziemniaki…dlaczego? Odpowiedź jest prosta- klasa IV obchodziła Dzień Pieczonego Ziemniaka😊 Była to także okazja, aby świętować Dzień Chłopca, więc pojawiły się prezenty. Ponadto odbył się konkurs na „CUDAKA Z ZIEMNIAKA”. Uczniowie wykonali mnóstwo pomysłowych prac, a wszystkie były jedyne w swoim rodzaju. Ostatecznie wybrano „pyry”, które należały do:

1 miejsce- Leon Kornecki

2 miejsce- Oliwia Ćwiklińska

3 miejsce- Sebastian Białka

Wyróżnienie: Lena Walczak

Uczniowie klasy IV są bardzo kreatywni! Spędziliśmy miły czas razem i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie😀