14 października znany jest jako Dzień Edukacji Narodowej. W naszej szkole święto to  obchodzono 13.10.2022 r. Było to ważne wydarzenie, do którego cała społeczność szkolna przystąpiła z dużym szacunkiem.

Uroczystość rozpoczęła się od występu klasy V pod kierownictwem p. Justyny Stasiak, która w bardzo wymowny sposób podziękowała nauczycielom za trud jaki wkładają w wychowanie uczniów.

Dyrektor szkoły Pani Anna Wierzbicka oraz Wójt Gminy Powidz Pan Jakub Gwit przekazali serdeczne życzenia dla nauczycieli oraz pracowników szkoły. Przedstawiciele Rady Rodziców również pamiętali o Dniu Edukacji Narodowej składając najszczersze słowa uznania.

W tak szczególnym dniu nauczyciele i pracownicy szkoły za trudy pracy i poświecenie otrzymali podziękowania w postaci nagród: Nagrodę Dyrektora Szkoły oraz Nagrodę Wójta Gminy Powidz.

Nasi uczniowie także przygotowali ciepłe słowa w postaci pięknych kartek z życzeniami. 

Dzień upłynął w serdecznej i miłej atmosferze za co wszystkim , którzy pamiętali o Dniu Edukacji Narodowej składamy gorące podziękowania płynące z naszych serc.