Dnia 29 maja w naszej szkole odbył się egzaminu na kartę rowerową. Każdy uczeń musiał zaprezentować technikę jazdy rowerem pokonując na placu wcześniej wytyczony tor jazdy, a także odpowiedzieć na pytania komisji egzaminacyjnej w składzie wicedyrektor Sławomir Skudzawski i nauczyciel techniki Dorota Kaźmierska.


Uczniowie klasy IV szkoły podstawowej oraz klas V -VII  przygotowywali się przez cały rok szkolny na lekcjach techniki do egzaminu, najpierw teoretycznego, a następnie praktycznego, aby tego wyjątkowego dla nich  dnia, cieszyć się z efektów swojej pracy. Uczniowie poznali przepisy ruchu drogowego, zasady udzielania pierwszej pomocy, a także doskonalili technikę jazdy rowerem. Swoją wiedzę teoretyczną weryfikowali poprzez rozwiązywanie  wielu testów.

Ukoronowaniem ich wysiłków był zdany egzamin i pierwsze upragnione „prawo jazdy”.

Wszystkim gratulujemy !

Uczniowie klasy czwartej ćwiczą na egzamin film – Michalina Andrzejewska