Dzisiejszy dzień zaczął się na sportowo. Następnie w rytm muzyki przyszła pora na gry i zabawy językowe. Ulubiona zabawą naszych uczniów była gra Castle/ Prince/ Stone. Kolejnym wyzwaniem była praca grupowa, która polegała na autoprezentacji uczestników- oczywiście językiem komunikacji był tylko i wyłącznie język angielski. Po pysznym obiedzie przyszedł czas na spacer po okolicy. Zdobyliśmy najwyższy punkt widokowy i na dodatek na niebie pojawiła się bajeczna tęcza. Następnie mieliśmy okazję zobaczyć alpaki, inne zwierzęta oraz spędzić miło czas z wolontariuszami. Brudni, ale zadowoleni wróciliśmy do miejsca pobytu, aby tam przygotować niesamowite show, które w spektakularny sposób zaprezentowaliśmy wieczorem. Następnie pakistański wolontariusz w bardzo ciekawy sposób zaprezentował swój kraj. Drugi dzień naszej językowej przygody zakończyliśmy wyborną kolacją oraz Movie Night. Już jutro kolejny ekscytujący dzień:)