Dziś ostatni dzień naszego pobytu. W drodze powrotnej na naszej trasie pojawiło się urokliwe miasto- Bystrzyca Kłodzka, w której znajduje się jedyne w Europie Muzeum Filumenistyczne. Uczestnicy wyjazdu mogli dowiedzieć się więcej o zapałkach oraz podziwiać niezwykłe budowle. Prawie każdy uczeń zakupił opakowanie niezwykłych zapałek dla bliskich.

Następnie uczestnicy zdobyli Basztę Kłodzką, aby z niej podziwiać niezwykłe widoki na Bystrzycę Kłodzką.

W drodze powrotnej uczniowie nie mogli przejechać obojętnie obok MacDonalda, aby tam zjeść ulubione przysmaki.

Zmęczeni, ale pełni wrażeń wszyscy wrócili do Powidza. A to wszystko dzięki Panu Tadeuszowi, który bezpiecznie zawiózł nas w każde miejsce. Ponadto miał bardzo dobry kontakt z grupą i zawsze służył pomocą. Z takim kierowcą można jechać na koniec świata!

Dzięki warsztatom Euroweek nie tylko mieliśmy okazję, aby udoskonalić komunikację w języku angielskim, ale także dobrze się bawić i wzmocnić poczucie własnej wartości.

Jeszcze wrócimy na ziemię kłodzką;)

Pozdrawiamy,

Uczestnicy Euroweek wraz z opiekunami