MOVE Week 2023 w naszym ZSP – przedszkolu

MOVE Week to integralna część kampanii Now We MOVE realizowanej przez International Sport and Culture Association. Projekt obchodzony jest w całej Europie i od swojej pierwszej edycji zgromadził już ponad 4 miliony uczestników, stając się tym samym jednym z największych wydarzeń sportowych na świecie, promujących korzyści z regularnej aktywności fizycznej.

22 maja rozpoczęła się dwunasta edycja Tygodnia Ruchu (MOVE Week). To coroczne, globalne wydarzenie, które zachęca do aktywnego stylu życia oraz regularnego uprawiania sportu i aktywności fizycznej.

W tym roku nasze przedszkole, grupa 5-latków, uczestniczyła w tym międzynarodowym wydarzeniu i korzystała z Planu Aktywnych Przerw, czyli gotowej propozycji na aktywne przerwy w czasie zajęć, które przygotowała Akademia Krokieta i Lamy.

To były wyjątkowo udane przerwy 🙂 Dziękujemy za możliwość udziału 🙂

@v4sport.Fundacja @AkademiaKrokietaiLamy @SzkolnyZwiązekSportowy”DolnyŚląsk”
#NowWeMove #MOVEWeek #MOVEWeekPoland #FindYourMOVE #edukacjawruchu