Dzięki udziałowi naszej placówki w prestiżowej sieci szkół Deutsch Plus nasi uczniowie mają kolejną szansę rozwijania umiejętności z języka niemieckiego. Tym razem Goethe Institut proponuje udział w bezpłatnych konsultacjach/lekcjach prowadzonych przez ambasadorów projektu, studentów, dla których język niemiecki jest ogromną pasją.

Szukasz pomocy, jak uczyć się języka niemieckiego efektywniej i jeszcze lepiej? Chciał/łabyś, aby coś Ci jeszcze raz wytłumaczono? A może po prostu chcesz spróbować mówić po niemiecku bez stresu i ocen?

Zarejestruj się sam lub w małej grupie z ambasadorami na bezpłatne korepetycje online! Korepetycje odbywają się za ZOOM i trwają maksymalnie pół godziny.

Szczegóły i formularz zapisu dostępne na stronie projektu. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nauczycielem języka niemieckiego, Panią Elizą Marcinkowską.

https://www.goethe.de/ins/pl/pl/spr/eng/dep/nachhilfe.html