Nasza szkoła otrzymała środki na realizację programu Laboratorium Przyszłości, dzięki którym uczniowie mogą i rozwijają kreatywne myślenie, umiejętność obsługi nowoczesnych narzędzi technologicznych oraz zdolności konstrukcyjnych.

Uczniowie z klasy szóstej i siódmej nabywają umiejętności posługiwania się kamerą i aparatem fotograficznym, filmowania i wykonywania zdjęć w różnych miejscach i warunkach. Wydawać by się mogło, że filmowanie i wykonywanie zdjęć to prosta i łatwa sprawa. Jednak okazuje się, że filmiki czy zdjęcia nie zawsze są dobrej jakości i trzeba spełnić wiele warunków, aby efekt końcowy był zadawalający. Uczniowie ciągle się uczą i wyciągają wnioski, które sprawiają, że materiały są coraz lepszej jakości.

Poniżej prezentujemy kilka filmików :

Pasowanie na ucznia
Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Papieski
Dzień Niepodległości
Koncert kolęd