We wtorek 14 czerwca 2022r. na boisku sportowym Orlik odbył się piknik rodzinny pierwszoklasistów. Na początku spotkania dzieci zaśpiewały dla rodziców piosenkę „Moja wesoła rodzinka” i wręczyły im drobne upominki, które przygotowały własnoręcznie.

Rodzice przygotowali dla swoich pociech obfity poczęstunek. Były kiełbaski, które tatusiowie upiekli na ognisku, słodkości, owoce i napoje. Dużą atrakcją dla dzieci były zabawy na dmuchanym zamku, malowanie twarzy i kolorowe warkoczyki dla dziewczynek. Dzieci zaprosiły swoich rodziców do rywalizacji sportowej. Najwięcej emocji wywołały skoki
w workach. Każda z drużyn dzielnie walczyła o zwycięstwo.

Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało kolorowy słownik ortograficzny na pamiątkę ukończenia klasy pierwszej. Książeczki zostały ufundowane przez rodziców.

Dzieci były bardzo szczęśliwe ze wspólnie spędzonego czasu z rodzicami.