Już 28 maja (sobota) w Powidzu wyjątkowe wydarzenie – Międzypokoleniowy Piknik Rodzinny pod patronatem Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Zbigniewa Hoffmanna i Michał Zieliński – Wojewoda Wielkopolski. ☀️Serdecznie zapraszamy tego dnia nad Jezioro Powidzkie 🏖, na teren Ośrodka Wypoczynkowego Łazienki, gdzie na wszystkich – młodszych i starszych czeka mnóstwa atrakcji m.in. 🔸darmowe dmuchane zamki 🏰🔸pokazy służb ratownictwa wodnego i lądowego 🧑‍🚒👮‍♀️🔸atrakcje i konkursy dla dzieci przy stoiskach profilaktycznych, prozdrowotnych i ekologicznych 🍀🔸 możliwość wyrobienia karty EKUZ przy stoisku NFZ🔸stoiska KGW i społeczności ukraińskiej z pysznym jedzeniem 🥘🍰🍲🔸koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych 🎼Festyn do dobra okazja do wspólnego spędzenia czasu i świętowania obchodzonych na przełomie maja i czerwca Dnia Dziecka, Dnia Rodziny, Dnia Matki i Dnia Rodzin Zastępczych 👨‍👩‍👧👨‍👩‍👧‍👧👩‍🦰Organizatorami Festynu są: Powiat Słupecki i Gmina Powidz.