Dnia 21 kwietnia w godzinach popołudniowych odbyły się w naszej szkole warsztaty papierowe prowadzone przez panią Barbarę Kapela. Spotkanie było okazją do spędzenia wspólnego czasu dziecka z rodzicem i stworzenia albumu, który pozwoli upamiętnić rodzinne chwile. Pani Basia zaznajomiła uczestników z tajnikami tworzenia imiennych pamiątek z papieru.

Warsztat poprzedziła krótka prezentacja dla rodziców, przygotowana przez psychologa szkolnego, panią Aleksandrę Krych. Wykład dotyczył relacji pomiędzy dzieckiem i rodzicem, a także korzyści, jakie płyną ze wspólnego spędzania czasu z dzieckiem. Mowa była również o rozmaitych formach spędzania rodzinnego czasu, które mogą być dobrą alternatywą do wszechobecnych nowoczesnych technologii, często stających się jedynymi wypełniaczami czasu wolnego dzieci i młodzieży.

W efekcie dwugodzinnej pracy powstały przepiękne i jedyne w swoim rodzaju albumy opatrzone imionami samych twórców.