W dniu 24 czerwca w godzinach popołudniowych w Domu Kultury odbyło się uroczyste spotkanie uczniów klasy trzeciej, ich rodziców oraz nauczycieli, mające na celu pożegnanie kończącego się etapu edukacji. Wydarzenie miało wyjątkowy, wzruszający charakter i zgromadziło liczne grono uczestników.

Spotkanie rozpoczęło się krótkim występem artystycznym przygotowanym przez uczniów pod kierunkiem rodziców. Dzieci w swoim występie wyraziły wdzięczność wychowawcy i nauczycielom za trzy lata wspólnej nauki, opieki i wsparcia. W programie znalazł się również radosny taniec „Kaczuszki”, który wywołał uśmiech na twarzach wszystkich obecnych i wprowadził pogodny nastrój.

Następnie odbyło się uroczyste wręczenie świadectw wzorowego wychowawcy, które zostały przekazane w geście uznania dla pracy pedagogicznej i wychowawczej.

Po części oficjalnej uczestnicy spotkania zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Przy wspólnym stole toczyły się rozmowy, wspomnienia i podziękowania. Rodzice mieli okazję porozmawiać z nauczycielami w mniej formalnej atmosferze, a dzieci – wziąć udział w zabawach integracyjnych. Zwieńczeniem wydarzenia było symboliczne wypuszczenie balonów „trójek”.

Ogromne podziękowania kierujemy do Rodziców-organizatorów, którzy z olbrzymim zaangażowaniem i sercem zadbali o każdy szczegół tego wydarzenia. Dzięki Ich pracy i pomysłowości spotkanie miało tak ciepły i niezapomniany charakter oraz przebiegło w niezwykle serdecznej atmosferze.

PIĘKNIE DZIĘKUJEMY 😊😊😊