21 czerwca 2024 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Podczas ceremonii wyróżnieni uczniowie otrzymali świadectwa oraz statuetki prymusa klasy. Przewodnicząca Rady Gminy Powidz, Joanna Andrzejewska, wręczyła stypendia naukowe Wójta Gminy Powidz oraz listy gratulacyjne rodzicom.

Lista Stypendystów
Klasa IV

Maciej Szymajda – średnia 5,36
Eliza Zięba – średnia 5,36
Nikola Kępka – średnia 5,09
Klasa V

Oskar Wełnic – średnia 5,46
Wojciech Danyluk – średnia 5,38
Martyna Mrosk – średnia 5,31
Klasa VI

Lena Pietrowicz – średnia 5,62
Iga Grad – średnia 5,54
Aleksandra Barczak – średnia 5,38
Klasa VII

Marian Piotrowski – średnia 5,36
Izabela Stasiak – średnia 5,00
Dominika Grylewicz – średnia 4,79

Podczas uroczystości, Dyrektor ZSP, Pani Anna Wierzbicka oraz Pan Radosław Czapliński, wręczyli medale za osiągnięcia sportowe. W tym roku zarówno dziewczęta, jak i chłopcy zdobywali liczne sukcesy sportowe.

Podczas uroczystości wręczono również statuetkę „Przyjaciel Szkoły”.
W tym roku z rąk dyrekcji oraz przewodniczącej Rady Rodziców szkoły to szczególne wyróżnienie otrzymali:

  • p. Sławomira Grześkowiak
  • p. Arleta Fijałkowska
  • p. Jacek Drygała.