19 czerwca uczniowie klasy 2 z wychowawcami wzięli udział w pieszej wycieczce do malowniczo położonego Przybrodzina.

Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od spaceru urokliwą promenadą, która prowadziła wzdłuż brzegu jeziora. Dzieci podziwiały piękne widoki i miały okazję obserwować przyrodę z bliska. Spacer promenadą był świetną okazją do rozmów i integracji w grupie.

Po spacerze przyszedł czas na zabawy sportowe na plaży. Dzieci z ogromnym entuzjazmem brały udział w zabawach i grach zespołowych, które wywołały wiele radości i śmiechu. Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu sprzyjała dobrej zabawie.

Po intensywnych zabawach sportowych nadszedł czas na poczęstunek. Udaliśmy się do pobliskiej pizzerii, gdzie na dzieci czekała pyszna pizza. Wspólne jedzenie w pizzerii było świetną okazją do odpoczynku i rozmów o przeżytych chwilach.

Wycieczka do Przybrodzina była niezwykle udana. Dzieci wróciły do domu pełne wrażeń i nowych doświadczeń. Spacer promenadą, zabawy sportowe na plaży oraz smaczny poczęstunek w pizzerii zapewniły wszystkim uczestnikom mnóstwo radości.

Serdecznie dziękujemy Paniom Sylwii Szypule i Monice Morawskiej za pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia.