18 czerwca 2024 roku uczniowie klasy V wraz z wychowawcą p. Anną Nowaczyk oraz opiekunami p. Radosławem Czaplińskim oraz p. Aleksandrą Krych wzięli udział w rajdzie rowerowym do malowniczego Giewartowa. Trasa rajdu wyniosła 22 km, a wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłą wytrwałością i zapałem pokonując dystans w doskonałych nastrojach.

Po dotarciu do Giewartowa, zatrzymaliśmy się na urokliwej plaży, gdzie spędziliśmy czas na wspólnej zabawie i relaksie w gronie koleżanek i kolegów. Pogoda nam dopisywała – słońce świeciło, a lekkie powiewy wiatru przynosiły przyjemne ochłodzenie, co sprawiło, że nasz pobyt był jeszcze bardziej udany.

Rajd rowerowy był nie tylko świetną okazją do aktywnego spędzenia czasu, ale także do integracji uczniów oraz czerpania radości z piękna otaczającej nas przyrody. Wszyscy uczestnicy wrócili do domów z uśmiechami na twarzach, pełni wrażeń i wspomnień z tego wyjątkowego dnia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział, czekamy na kolejne wspólne przygody!