12 czerwca 2024 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Małych Mistrzostwach Europy, które odbyły się na Stadionie Leśnym w Słupcy. Organizatorami wydarzenia byli Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy.

W turnieju uczestniczyły drużyny z różnych szkół powiatu słupeckiego reprezentując kraje biorące udział w Euro 2024. Nasza szkoła miała zaszczyt reprezentować Polskę i pokazała, jak wygląda prawdziwy sport i gra fair play.

Z radością informujemy, że zajęliśmy miejsce 5-8 na 12 drużyn, co jest świetnym wynikiem. Po zaciętym meczu i rzutach karnych nie przeszliśmy dalej, ale nasi zawodnicy wykazali się wielkim zaangażowaniem i sportową postawą.

Otwarcia mistrzostw dokonali Starosta Słupecki Marek Dąbrowski, Wicestarosta Słupecki Piotr Kowalski oraz dyrektor PMOS Wojciech Hanke.

Naszą drużynę reprezentowali:

  • Jakub Smarsz
  • Jakub Szymański
  • Wojciech Danyluk
  • Igor Stolka
  • Oskar Wełnic
  • Mariusz Budkiewicz
  • Amadeusz Indycki
  • Olaf Wełnic

Naszym wiernym i wspierającym kibicem był Anton Dobroskok. Brawo drużyna! Dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły na tak wysokim poziomie!