Dnia 05 czerwca przedszkolaki z najmłodszych grup przedszkolnych  wraz z rodzicami udały się na całodniową wycieczkę do ośrodka rekreacyjno – sportowego „ U Kazia” w Czeszewie.  Celem wycieczki było promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej.  W drodze do ośrodka uczestnicy zwiedzili centrum edukacji przyrodniczej oraz przepłynęli się promem.  Po wysłuchaniu prelekcji na temat dbania o przyrodę uczestnicy wyjazdu udali się na wspólną zabawę.  Na dzieci czekały dmuchane zamki, animacje sportowe, ścianka wspinaczkowa, duże place zabaw, pyszny poczęstunek i wiele innych atrakcji.  Rodzice mogli zrelaksować się w grocie solnej.  Pogoda dopisała, dobry humor towarzyszył wszystkim od samego rana  aż do wieczora.  Najwspanialszy był fakt wspólnie  spędzonego czasu. Rodzice mogli pobawić się ze swoimi pociechami, odpocząć na świeżym powietrzu, porozmawiać…  po prosu być razem.