6 czerwca 2024 roku, uczniowie klasy pierwszej mieli okazję uczestniczyć w wycieczce integracyjnej do ośrodka aktywnego wypoczynku SUN SPORT w Giewartowie. Wyjazd ten był nie tylko okazją do wspaniałej zabawy, ale również szansą na rozwinięcie umiejętności społecznych, zainteresowania sportem i odkrywanie świata oraz inspirowanie do ciągłego rozwoju.

Podczas pobytu w ośrodku, uczniowie brali udział w różnorodnych zajęciach sportowych i rekreacyjnych. Program wycieczki został starannie przygotowany, aby dostarczyć dzieciom niezapomnianych wrażeń i wspierać ich rozwój na wielu płaszczyznach. Gry zespołowe, warsztaty kreatywne oraz wspólne zabawy na świeżym powietrzu pozwoliły na zacieśnienie więzi między uczniami oraz rozwijanie umiejętności współpracy i komunikacji.

Kulminacyjnym punktem dnia było ognisko, na które zostali zaproszeni także rodzice naszych uczniów. Wspólne zabawy i gry integracyjne stworzyły wyjątkową atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci uczestników. Był to nie tylko moment relaksu, ale przede wszystkim doskonała okazja do budowania relacji między dziećmi a rodzicami, a także wzmocnienia więzi rodzinnych.

Mamy nadzieję, że czas spędzony w Giewartowie będzie miał pozytywny wpływ na naszych uczniów. Wyjazd ten okazał się niezwykle udany i z pewnością zostanie powtórzony w przyszłości.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia oraz rodzicom za aktywny udział. Razem tworzymy niezapomniane wspomnienia i wspieramy rozwój naszych dzieci!