Dzień Mamy i Taty to wyjątkowe święto, które ma na celu uhonorowanie rodziców i wyrażenie wdzięczność za ich miłość oraz trud wychowania.

Wszystkie przedszkolaki starannie przygotowały się do tego wydarzenia. Dzieci zaprezentowały się ukochanym rodzicom w programach artystycznych, które były bogate w wierszyki, tańce, piosenki, inscenizacje teatralne.

Najstarsze przedszkolaki zaprosiły mamę i tatę na warsztaty florystyczne oraz zabawy integracyjne.

Łąka pełna kolorowych kwiatów i wesołych owadów czekała na rodziców dzieci 5 – letnich. Była też niespodzianka – występy Szanownych Gości 🙂 Rodzice pięknie przebrani zaprezentowali swoje zdolności aktorskie przedstawiając inscenizację do wiersza Juliana Tuwima pod tytułem „ Rzepka”. Starszaki razem z Maluszkami zagwarantowały zaproszonym gościom czas pełen radości, dobrej zabawy oraz wzruszeń. Nie zabrakło też upominków i wspólnych rozmów przy kawie i pysznych ciastach upieczonych przez mamy.