Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole był pełen atrakcji i uśmiechów! Uczniowie klas 1-3 rozpoczęli świętowanie od wizyty w lodziarni, gdzie delektowali się pysznymi lodami sponsorowanymi przez Radę Rodziców. Był to prawdziwy festiwal smaków, który dostarczył dzieciom wiele radości.

Po słodkiej uczcie, wyruszyliśmy na spacer promenadą, ciesząc się piękną pogodą. Spacer był okazją do wspólnych rozmów, śmiechu i podziwiania otaczającej nas przyrody. Nasza grupa pełna entuzjazmu dotarła na boisko Orlik, gdzie czekały na nas zabawy sportowo – rekreacyjne. Dzieci brały udział w różnych grach i konkurencjach, które dostarczyły im mnóstwo frajdy i emocji.

Dzięki wspaniałej pogodzie, zaangażowaniu uczniów, nauczycieli oraz rodziców, ten dzień można zaliczyć do niezwykle udanych. Uczniowie spędzili wspaniałe chwile w gronie koleżanek i kolegów.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Dnia Dziecka w szkole !