Z radością informujemy, że 29 maja uczniowie klasy 2 pod przewodnictwem pań Jolenty Lange- Chwiłki oraz Agnieszki Hartwich przygotowali wyjątkowy występ z okazji Dnia Matki. Dzieci zaprezentowały się znakomicie, śpiewając piosenki oraz recytując przepiękne wierszyki o najważniejszej osobie w ich życiu – Mamie.

Na uroczystość przybyło wiele mam, które ze wzruszeniem obserwowały swoje pociechy na scenie. Występ pełen emocji i ciepłych słów wywołał uśmiech na twarzach obecnych oraz wiele łez szczęścia. Dzieci włożyły wiele serca i zaangażowania, co widoczne było w każdym wyśpiewanym wersie i każdym wypowiedzianym słowie.

To piękne wydarzenie na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Serdecznie dziękujemy naszym utalentowanym uczniom oraz ich opiekunkom za przygotowanie tak wzruszającej i pełnej miłości uroczystości.