W maju w naszym Przedszkolu odbył się konkurs ekologiczny pod tytułem : „Nasza Planeta. Małe kroki, duże zmiany.” Celem konkursu było promowanie świadomości ekologicznej wśród dzieci oraz zachęcanie ich do dbania o środowisko naturalne. Konkurs był podsumowaniem serii zajęć edukacyjnych, podczas których dzieci uczyły się o ochronie przyrody, segregacji odpadów oraz znaczeniu recyklingu. Przedszkolaki, pod czujnym okiem wychowawców przygotowały prace zbiorowe: plakaty, prace plastyczne oraz model wykonany z materiałów recyklingowych.

Wszystkie grupy przedszkolne otrzymały za udział w konkursie upominki ufundowane przez Radę Rodziców oraz Bibliotekę Szkolną.

Serdecznie dziękujemy wychowawcom za kreatywność, natomiast dzieciom za zaangażowanie. Dzięki pracy grupowej ten konkurs był nie tylko edukacyjny, ale także pełen radości i wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że nadal razem będziemy kontynuować naszą misję dbania o planetę.