W dniach 26-28 kwietnia 2024 r. młodzież naszej parafii wraz z ks. Marcinem Maciejewskim oraz opiekunami udała się na niezwykłą pielgrzymkę młodych do grobu św. Wojciecha do Gniezna. To wyjątkowe wydarzenie pozwoliło pielgrzymującym zbliżyć się do naszej wiary i historii.

Uczestnicy rozpoczęli swoją podróż w piątek 26 kwietnia 2024 r. Po uroczystej mszy świętej wyruszyli w stronę Witkowa. Tam, dzięki gościnności księdza proboszcza, zjedli pyszny obiad, by zebrać siły na dalszą podróż. Kolejnym przystankiem była szkoła w Niechanowie. Czas wolny pielgrzymi spędzili na rozmowach oraz wspólnych grach i zabawach.

Sobota była dniem pełnym duchowych przeżyć. Z Niechanowa uczestnicy wyruszyli w kierunku Gniezna. Tam wzięli udział w uroczystej mszy świętej w Katedrze Gnieźnieńskiej, gdzie spotkali się z młodzieżą z innych parafii, która podobnie jak oni pielgrzymowała do Gniezna.

W niedzielę wszyscy uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej, która była kulminacyjnym momentem świętowania.

Ta wyjątkowa podróż nie tylko umocniła ich wiarę, ale także pozwoliła nawiązać nowe znajomości i przeżyć niezapomniane chwile w gronie przyjaciół.