Babcia jest jak dobra wróżka, co otwiera bajkom drzwi, bo gdy kładzie nas do łóżka potem mamy piękne sny. Babcia wszystko robi dla nas, z jej pomocy każdy rad. Babcia strasznie jest kochana, więc niech żyje nam sto lat!

Dziadku mój kochany, jesteś plasterkiem na rany. Rozpieszczasz mnie i wspierasz, uczysz, jak dobro wybierać. Znasz wiele historii ciekawych i uczysz prawdziwej zabawy. Zabawny w tym jesteś na dokładkę – dziękuję, że jesteś moim dziadkiem!

W przedszkolu uroczyście obchodzimy święta rodzinne.  W ostatnim czasie świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki z wszystkich grup zaprosiły Kochanych Dziadków do Domu Kultury na wyjątkowe występy już w grudniu, kiedy to najstarsza grupa przedszkolna wystawiła Jasełka.  W styczniu zaprezentowały się kolejne grupy.  Maluszki wraz ze Starszakami śpiewały, mówiły wiersze, tańczyły na scenie dla cudownych Gości dnia 25 stycznia.  Dzień później w części artystycznej zaprezentowały się  5 – latki. Każdy występ zapewnił Dziadkom wiele radości i wzruszeń.  Po występach dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowane podarunki i wraz z Dziadkami zasiały do stołu by wspólnie świętować .

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy…