Zawody sportowo – rekreacyjne

W dniu 2 grudnia 2023r. o godzinie 10.00 ( sobota) na sali gimnastycznej w szkole w Powidzu odbędą się zawody sportowo – rekreacyjne z cyklu ,, Mamo, tato baw się razem z nami” Zawody są turniejem rodzinnym, w którym bierze udział dwuosobowa drużyna składająca się z dziecka i rodzica. Zawody odbywają się w trzech kategoriach wiekowych.

  • klasy I –III
  • klasy IV  -VI
  • klasy VII –VIII 

Pierwsze trzy zespoły w każdej kategorii otrzymają nagrody rzeczowe. Ponadto wyróżnieni zostaną: najstarszy i najstarsza uczestniczka oraz najmłodszy uczestnik. Zawody w szkole odbędą się po raz XXVI.  Zapisy u wychowawców klasa odbywają się do dnia 1 grudnia.

Serdecznie zapraszamy

                                                                                                                                       S.Skudzawski