15.09.2023 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kropki. W tym dniu odbyła się wystawa prac plastycznych pt.: ,,Kropkowy zawrót głowy”.

Wyniki konkursu:

Klasy I-III

  1. Oliwia Morzyńska, klasa 1
  2. Amelia Łukowska, klasa 2
  3. Nela Putz, klasa 3

Wyróżnienie:

Stanisław Nawrocki, klasa 3

Klasy IV- VIII

  1. Dawid Choryan, klasa 8
  2. Nadia Olesińska, klasa 4
  3. Iga Grad, klasa 6

W tym wyjątkowym dniu odbył się również pokaz talentów, gdyż Dzień Kropki to przede wszystkim dzień wiary we własne możliwości. Na naszej szkolnej scenie zaprezentowali się uczniowie, którzy przed społecznością szkolną zaprezentowali swoje umiejętności w różnych dziedzinach. Nie zabrakło tańca, śpiewu, recytacji, gry na instrumentach muzycznych , pokazu prac plastycznych, pokazu umiejętności tworzenia lasu w słoiku, układania kostki Rubika, czy też prezentacji niezwykłego filmu o budowlach z klocków Lego. Dzień spędziliśmy w niezwykłej atmosferze świetnie się przy tym bawiąc. Takie rzeczy tylko w ZSP Powidz!