Przychodzimy na ten świat niezapowiedziani. Odejdziemy bez zapowiedzi. Lecz na tym świecie dokonujemy czynów, których nasze pokolenie nie zapamięta, a następne nie zapomni. A. Sapkowski

Nasza Droga Wiolu! Odeszłaś za szybko, dla nas wszystkich jest to bolesne i niezrozumiałe. Nie chcemy powiedzieć żegnaj, lecz do zobaczenia tam, gdzie teraz jesteś. Pozostawiłaś po sobie wiele dobrych wspomnień, ciepła, pogody ducha. Zawsze byłaś pomocna, nawet wtedy, gdy już byłaś bardzo chora. Za to bardzo Tobie dziękujemy! Nigdy Cię nie zapomnimy!

Rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Od 2017 roku p. Wioletta pracowała w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Powidzu jako referent administracyjny, gdzie zajmowała się zamówieniami, inwentaryzacją, a także organizacją pracy szkoły. Swoją pracę wykonywała sumiennie, kreatywnie i starannie. W pracy była pełna energii i pozytywnych emocji. Zawsze potrafiła podnieść na duchu. Doskonale władała językiem angielskim, doskonaliła swoje kompetencje kończąc studium administracji oraz wiele szkoleń. Nie pochodziła z Powidza, ale po powrocie z Wielkiej Brytanii odnalazła wraz z rodziną swoje miejsce na ziemi właśnie tutaj.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiała bliskich, swoją rodzinę. Nie zapominała również o znajomych i przyjaciołach, a także o obcych jej ludziach. Zawsze była gotowa nieść pomoc. Co roku organizowała zbiórki charytatywne, czy to „Szlachetną Paczkę”, czy wspierała WOŚP. Przed śmiercią prosiła aby nie kupować kwiatów tylko ofiarować datek na hospicjum.

Posiadała także talent plastyczny, wszyscy w Powidzu znamy jej dzieła „Kartki na życzenie”.

Wiolu, choć teraz jest nam smutno i nie znamy przyszłości…dziękujemy za te lata z nami i do zobaczenia!

Pogrzeb Wioletty Majchrzak odbędzie się 25. kwietnia 2023 roku o godz. 11.00 w kościele parafialnym w Powidzu.