Zbliżają się Święta Wielkanocne, które są czasem wiary, nadziei, miłości oraz radości.

Również w świetlicy szkolnej można było poczuć wielkanocną atmosferę. W tym przedświątecznym okresie wychowankowie uczestniczyli w różnorodnych  zajęciach inspirowanych świętami. Powstawały piękne prace plastyczne, świetliczaki sadziły rzeżuchę, obserwowały jej wzrost i próbowały tej ciekawej w smaku rośliny. Wykonywali świąteczne bransoletki i dekorowali jajka. Nie zabrakło zabaw, bajek i słuchowisk oraz zagadek o tematyce świątecznej, jak również pogadanek o tradycji wielkanocnego koszyczka. W ramach zajęć świetlicowych zabawiliśmy się w ogrodników i sadziliśmy bratki, które miały ozdobić świetlicowe parapety. Przedświąteczny czas minął więc bardzo wesoło, ciekawie i kolorowo.

Wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych:-)