Dzieci w grupie przedszkolnej 4 latków gościły rodziców w celu zapoznania się z tajnikami ich pracy. Do przedszkola przybyła na nasze zaproszenie Pani Kamila Krenc – fryzjer w celu zapoznania dzieci jak należy dbać o włosy i skórę głowy oraz pokonać strach przed wizytą w gabinecie fryzjerskim. Na nasze zaproszenie odpowiedziała chętnie Pani Katarzyna Adamczyk, która zapoznała nas z zawodem – promotor zdrowia omawiając z dziećmi zasady zdrowego żywienia. Dzieci wspólnie stworzyły własną piramidę żywienia oraz smakowały pysznych koktajli. Kolejnym rodzicem była Pani Marta Morzyńska, która zapoznała nas z zawodem – rehabilitant. Dzieci mogły poćwiczyć masaże oraz zapoznały się z prawidłową postawą ciała. Gościem w przedszkolu była również Pani Alicja Nowak – logopeda – zapoznając dzieci z zasadami, ćwiczeniami pomagającymi dzieciom pięknie mówić poprzez wesołą zabawę. Bardzo dziękujemy rodzicom za miło spędzony czas w przedszkolu oraz tak wielkie zaangażowanie. Było super!