W dniu 3 grudnia 2022 r. na sali gimnastycznej ZSP w Powidzu odbyła się XXVI edycja zawodów sportowo – rekreacyjnych z cyklu ,, Mam, tato baw się razem z nami”. W rywalizacji sportowej uczestniczyło 34 drużyny , składające się z rodzica i dziecka.

Rodzice wraz z dziećmi podczas rozgrywek mieli okazję do wspólnej zabawy i wzajemnego poznania się (w zawodach wygrywała drużyna , która była najbardziej zgrana). Konkurencje sportowe, test wiedzowy oraz pytania na zgodność odpowiedzi, dostarczyły niezapomnianych emocji i dużo śmiechu. 

Nad przebiegiem zawodów czuwała komisja w składzie p. Monika Brzana,  p. Radosław Czapliński, p. Elżbieta Skudzawska, p. Sławomir Skudzawski oraz uczennice klasy VIII pracujące w sekretariacie zawodów.

Lista laureatów:    

W kategorii klasy I – III SP

  1. Stanisław Nawrocki z tatą                  
  2. Konrad Marysiak z tatą                
  3. Leon Lipczyński z tatą                 

       W kategorii klasy IV – VI 

  1. Sebastian Białka  z tatą
  2. Lena Pietrowicz  z tatą
  3. Mariusz Budkiewicz z tatą

    W kategorii klas VII -VIII

  1. Sofia Fedyk z mamą
  2. Angelika Wareńczak

aut. S. Skudzawski