W miesiącu listopadzie 2022r w naszej szkole zostały przeprowadzone zajęcia z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości. 

Klocki Lego Education Spike Prime- zajęcia miały na celu rozwijanie kreatywności i myślenia logicznego.

Roboty edukacyjne Ozoboty- programując roboty uczniowie rozwijają swoją wyobraźnię, kreatywność oraz uczą się logicznego myślenia i dochodzenia do najbardziej optymalnego rozwiązywania problemu. Innowacja pedagogiczna z ozobotem

Kamera z gimbałem i aparat fotograficzny z akcesoriami – uczniowie prezentowali swoje uzdolnienia, rozwijali swoje umiejętności sceniczne, wokalne. Upamiętnili uroczystości szkolne Dzień Niepodległości, akcje „Szkoła wcale nie musi być nudna!” , Spotkanie z policją, zajęcia projektu „Młodzieżowe Aktywizacje w Powidzu”, Udział uczniów w konferencji z cyklu „ Współistnienie terenu przemysłowego i chronionego”  w Kleczewie wycieczki – Na lotnisku , WYCIECZKA KLASY I i II DO BALCZEWA , konkursy Wyniki konkursu ,,Wesoła Dynia, Konkurs Plastyczny i zajęcia szkolne Listopadowa Plastyka, czy też akcje społeczne- Powidzka Szafa Bookcrossingowa, Światowy Dzień Rzucania Palenia 2022

Laminarka- Uczniowie za pomocą laminarki zabezpieczali materiały na gazetki w świetlicy szkolnej.

koordynator projektu – Dorota Kaźmierska