Wesołe dynie zagościły w naszej szkole 26 października 2022 r. biorąc udział w corocznym konkursie „Wesoła dynia”. Po raz kolejny jesteśmy pod wrażeniem pomysłowości dzieci! „Wesołe dynie” zostały wyeksponowane na szkolnej wystawie, gdzie mogły być podziwiane zarówno przez dzieci jak i rodziców. Gratulujemy uczniom, którzy wzięli udział w dyniowym konkursie i serdecznie dziękujemy za wykonane prace. Wszystkie dynie były jedyne i niepowtarzalne, a jury miało bardzo trudne zadanie.

Wyniki:

Klasy I – III

1.Iga Paszkiewicz- klasa 1
2.Marta Wełnic- klasa 2
3.Zofia Kapczyńska- klasa 1

Wyróżnienia:

Ksawery Antczak- klasa 1
Stanisław Nawrocki- klasa 2

Klasy IV- VIII

1. Dominika Grylewicz- klasa 6
2. Kuba Paszkiewicz- klasa 7
3. Agata Gostomska- klasa 4

Wyróżnienia:

Maria Foremska
Anna Graczyk

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Dziękujemy za udział w konkursie!

Nauczyciele języków obcych