Nasza szkoła dołączyła się do projektu pt.: „Calling for Peace – Wołanie o pokój” zorganizowanej przez Ambasadorów eTwinning z Polski #eTwinningPolska.
Celem projektu jest zjednoczenie się oraz wsparcie nauczycieli i dzieci mieszkających w Ukrainie w tak trudnym dla nich czasie zagrożenia wojną.
Ambasadorzy z Polski oraz Europy zapraszają wszystkich do włączenia się w działania projektowe i tworzenia łańcuchów serc, listów w języku angielskim, pocztówek, wierszy o przyjaźni, piosenek dla dzieci z Ukrainy. W naszej szkole 1 marca będziemy chcieli okazać szczególną więź z mieszkańcami Ukrainy. Na ten dzień prosimy o wybranie ubrań, dodatków w barwach Ukrainy. Ponadto zachęcamy do przygotowania pocztówek, wierszy, życzeń, słów wsparcia dla dzieci z Ukrainy.

Prace zostaną zamieszczone w kolekcji wakelet do końca 31.03.2022r. pod LINKIEM
To jest nasz manifest dla Pokoju na Świecie, a w obecnych czasach szczególnie dla Ukrainy.

„Nie ma drogi do pokoju. To pokój jest drogą.”Martin Luther King

Samorząd Uczniowski