Po spotkaniu autorskim z twórcą serii książek „Cukierku, ty łobuzie”  Waldemarem Cichoniem,  uczniowie klas 1 – 3 wzięli udział w konkursie plastycznym   na „Portret Cukierka” . Wpłynęło 58 prac przedstawiających bohatera serii książek o niesfornym, szalonym, zwariowanym kocie Cukierku.  W Dniu  Kota wręczono nagrody uczniom, których prace zostały wyróżnione. Sam autor wpisał dedykacje do książek dla nagrodzonych twórców prac plastycznych.                                                                              

Klasa pierwsza

I miejsce Eliza Morzyńska
II miejsce Aniela Szypuła
III miejsce Aleksandra Kaczmarek

Klasa druga

I miejsce Michalina Mazurkiewicz
II miejsce Martyna Zielińska
III miejsce Nikola Kępka

Klasa trzecia

I miejsce Zofia Imbiorowicz
II miejsce Rafał Andrzejewski
III miejsce Martyna Kwiatkowska

Wszystkim uczniom gratulujemy wspaniałych pomysłów